
От понеделник наемателите на общински жилища могат да подават заявления за придобиването им
- 12 Април 2024 | 13:25
- 1 коментара
От понеделник наематели на общински жилища, изградени до 2008 г., които отговарят на определени условия, вече могат да подават заявления за закупуването им. Това става възможно след като изтече 2-годишният мора...














