
След като "премести" изгрева на слънцето от Запад, дупничанката Александрина възкликна обидено: "Не съм глупачка"!
- 15 Април 2018 | 12:44
- 1 коментара
„Объркването на турската столица стана изцяло от притеснение и напрежение. В момента, в който го казах, осъзнах, че казвам глупост. Това не е нещо, което не знам. Многократно съм посещавала Анкара и много добре зна...







