
Един мач без публика и 13 300 лв. глоба отнесе Левски след дербито с ЦСКА
- 20 Септември 2022 | 22:08
- 0 коментара
Левски беше наказан с един мач без публика и глобен с общо 13 300 лева за провиненията на "синята" публика по време на Вечното дерби с ЦСКА (2:0).
Както е известно физиотерапевт...










