
Кметът Илко Стоянов уважи възрастните хора с деменция в Дома в с. Падеш навръх патронния празник на социалното заведение
- 11 Ноември 2022 | 13:23
- 0 коментара
Кметът на Благоевград Илко Стоянов посети Дом за пълнолетни лица с деменция в село Падеш, днес, когато социалното заведение отбелязва своя патронен празник.
Той поздрави потребителите и персонала и им ...














