
Пълните отличници на ПМГ в Гоце Делчев-Е. Боцев, и на СУ „Братя Каназиреви” в Разлог-Р. Петрова, с национална диплома от МОН
- 16 Септември 2024 | 10:07
- 0 коментара
Емил Боцев – абитуриент на Природо-математическата гимназия в Гоце Делчев, и Райна Петрова от випуск 2024 на СУ „Братя Каназиреви“ в Разлог са единствените зрелостници от област Благоевград, отличени с ...










