
Пияна жена без книжка помете две коли на пътя София-Банкя
- 08 Януари 2026 | 11:00
- 0 коментара
Жена без книжка помете две коли на пътя между София и Банкя, рани трима души и вкара друга жена в болница. Не е направен нито полеви, нито кръвен тест, защото тя е отказала. Инцидентът е станал в понеделник вечерта.
Ш...


















