
Кюстендил разширява СТЕМ базата в училищата
- 22 Април 2026 | 12:49
- 0 коментара
Кметът на Община Кюстендил инж. Огнян Атанасов и директорът на училището Каролина Грозданова откриха нов СТЕМ център в Спортно училище „Васил Левски“.
„За мен е истинско удоволствие да открием поредн...




























