
Цветанов: Щях да напусна ГЕРБ и без „Апартаментгейт“
- 18 Март 2021 | 04:10
- 7 коментара
"Дори и да не беше „Апартамент гейт“, пак щях да напусна ГЕРБ – заради топлата връзка между ГЕРБ и ДПС. Между мен и Борисов също е имало различия и те са ставали публично достояние. Много се пример...






