
„Доброволци почистиха „Алея на здравето“ в Природен парк „Беласица"
- 09 Април 2026 | 19:10
- 0 коментара
Днес, 09.04.2026 г., се проведе съвместна инициатива по почистване на територията на Природен парк "Беласица", организирана от Териториално поделение "Държавно горско стопанство Петрич" и Дирекция на Природен парк "Белас...

























