„Доброволци почистиха „Алея на здравето“ в Природен парк „Беласица"
09 Април 2026 | 19:10
0 коментара
Общество
Благоевград

Днес, 09.04.2026 г., се проведе съвместна инициатива по почистване на територията на Природен парк "Беласица", организирана от Териториално поделение "Държавно горско стопанство Петрич" и Дирекция на Природен парк "Беласица" към Изпълнителна агенция по горите.
Акцията обхвана туристическия маршрут "Алея на здравето", разположен над град Петрич – едно от най-посещаваните места за отдих и разходка от жителите на града.
Организаторите напомнят, че поддържането на чиста и здравословна околна среда е споделена отговорност и призовават гражданите да пазят природата чиста.






