Трима водачи заловени да шофират след употреба на алкохол в Петрич, Симитли и Благоевград
15 Декември 2025 | 11:29
0 коментара
Криминално
Благоевград

От полицейски служители на ОДМВР-Благоевград са установени следните водачи на ППС, шофиращи след употреба на алкохол: На 14.12.2025 г. около 06:25 часа по ул. „Марица“ в гр. Петрич, 43-годишен петричанин е управлявал лек автомобил „Фолксваген Джета“ с наличие на 1,91 промила алкохол в издишания от него въздух. На 14.12.20285 г. около 17:00 часа по ул. „Славянска“ в гр. Симитли, 46-годишен мъж от града е управлявал лек автомобил „Опел Корса“ с наличие на 2,85 промила алкохол в издишания въздух. На 14.12.2025 г. около 23:30 часа по ул. „Симеон Радев“ в гр. Благоевград, 46-годишен благоевградчанин е управлявал лек автомобил „Ауди“ с наличие на 2,89 промила алкохол в издишания от него въздух.
Лицата са задържани със заповед за задържане до 24 часа.
По случаите са образувани досъдебни производства.
Лицата са задържани със заповед за задържане до 24 часа.
По случаите са образувани досъдебни производства.






