
Трима водачи заловени да шофират след употреба на алкохол в Петрич, Симитли и Благоевград
- 15 Декември 2025 | 11:29
- 0 коментара
От полицейски служители на ОДМВР-Благоевград са установени следните водачи на ППС, шофиращи след употреба на алкохол: На 14.12.2025 г. около 06:25 часа по ул. „Марица“ в гр. Петрич, 43-годишен петричанин е уп...
















