
Калин Стоянов: Вдигнатият ми юмрук бе поздрав към колегите от МВР
- 21 Август 2024 | 12:29
- 2 коментара
Многократно ми е искана оставката през последната година. За момента считам, че е редно да остана на поста, тъй като има всячески опити за овладяване на системата на МВР.
Той коментира и вдигнатия си юмрук пред ...









