
Хелзинкският комитет съди България за смъртта на момиченце от дома в санданското село Петрово, умряло от недохранване
- 07 Април 2016 | 08:17
- 0 коментара
Българският хелзинкски комитет (БХК) заведе в Европейския съд по правата на човека (ЕСПЧ) поредно дело за дете, загинало от глад - този път момиченцето е от дома в с. Петрово, община Сандански.
Когато умира през 2005 ...






