
Председателят на ОбС - Разлог д-р Мария Копанарова в ролята на "фелдфебел"! Съветниците "равнис-мирно" гласуват анблок
- 28 Април 2016 | 22:26
- 1 коментара
Шефката на ОбС - Разлог д-р Мария Копанарова в ролята на "фелдфебел" набързо претупа 40 точки на общинска сесия, никой не се осмели да дебатира въпросите. Авиационният инженер Н. Рачев разбуни духовете с искане да си взе...






