
Учредиха Секторен съвет „Околна среда и води“ към Жени ГЕРБ в Благоевград
- 22 Ноември 2025 | 20:08
- 2 коментара
В Благоевград се проведе среща на Жени ГЕРБ, на която беше учреден Секторен съвет „Околна среда и води“. Инициативата е част от националния календар на организацията за 2025 година. Събитието се състо...













