
Увеличиха броя на децата в групите в детските градини в Благоевград
- 24 Юни 2022 | 16:46
- 0 коментара
По предложение на кмета на Благоевград Илко Стоянов броят на децата в групите в детските градини ще бъде увеличен, като промените касаят предстоящата 2022/2023 учебна година. Целта е да бъде постигната по-голяма удовлетв...







