
Кметът на община Банско Георги Икономов присъства на тържествено честване 180 години от освещаването на църквата „Св. св. Петър и Павел“ в Добринище
- 29 Юни 2015 | 17:12
- 0 коментара
Кметът на община Банско Георги Икономов присъства на тържествено честване 180 години от освещаването на църквата „Св. Св. ап. Петър и Павел“ в Добринище, съобщиха от пресцентъра на община Банско.
На един о...






