
Митрополит Серафим освети обновената почивна станция на ТП „ДГС Благоевград“
- 19 Февруари 2021 | 10:20
- 0 коментара
Негово Високопреосвещенство Неврокопски митрополит Серафим освети обновената почивна станция на ТП „ДГС Благоевград“ в местността „Бодрост“.
По покана на директора инж. Калин Зашев на събитието...







