
ГЕРБ-СДС: Няма да се прилепяме нито към управляващите, нито към опозицията, ще следваме собствена линия
- 07 Май 2026 | 13:08
- 0 коментара
Амбицията ни е да следваме своя собствена линия. Нито да се прилепяме към управляващите, нито пък да търсим подход за консолидация на опозицията. Опозицията е многолика, ние сме център-дясно и мислим да отстояваме тази п...












