
16 камери охраняват алея "Стъпалата" в Разлог
- 15 Юли 2015 | 15:56
- 3 коментара
За да спре вандалите, които унищожават общинско имущество - община Разлог монтира 16 видеокамери в алея "Стъпалата". За тях тя похарчи 17 000 лева. По този начин е гарантирано 24-часово видеонаблюдение в открития официал...








