
7 медици от онкоболницата в Благоевград извън строя заради коронавирус
- 25 Ноември 2020 | 16:51
- 0 коментара
7 медици от онкологичната болница в Благоевград се лекуват от коронавирус. От тях двама са лекари, 4 медицински сестри и 1 санитар. Създадена е вътрешна организация, така че липсата на медиците да не се отрази на обгрижв...







