
В МБАЛ Благоевград! Приемат болни с Ковид в столова
- 22 Март 2021 | 16:16
- 0 коментара
Натискът върху здравната система от ден на ден става все по-голям. Болниците в Благоевград и отделенията за ковид болни в тях са препълнени. Особено тежко е положението в МБАЛ в областния център на Пиринско. Заети са вси...






