
Кметът на Сандански с благодарност за работата на д-р Димитър Станоев
- 08 Януари 2026 | 10:05
- 1 коментара
Д-р Димитър Станоев напуска болницата в Сандански. Завеждащият отделението по кардиология в МБАЛ „Югозападна болница“ е депозирал молба за напускане до управителя д-р Илия Тонев след навършена пенсионна ...









