
Кметът Р. Ревански: Горд съм, че мюсюлмани и християни в Белица заедно споделят празници и делници!
- 12 Април 2019 | 16:57
- 3 коментара
"Днес имах удоволствието да бъда домакин на заседанието на Национслния съвет на религиозните общности в България(НСРОБ).
На една маса бяхме мюсюлмани, православни християни, протестанти, евреи, арменци и дискути...








