
С решение на ОбС – Благоевград д-р Теодор Велчев оглави СБАЛО „Св. Мина“
- 29 Октомври 2021 | 22:16
- 0 коментара
По предложение на кмета на община Благоевград Илко Стоянов, местните парламентаристи гласуваха „За“ смяна на управителя на СБАЛО „Св. Мина“. За вр.и.д. е определен д-р Теодор Велчев.
Досе...









