
Благоевград даде старт на регионален форум за ученическо самоуправление
- 29 Ноември 2025 | 14:14
- 0 коментара
Председателят на Общински съвет Благоевград, Антоанета Богданова, взе участие в Първата регионална среща на ученическите съвети в областта, която се проведе днес в зала „22 септември“, по покана на ПМГ &bdquo...







