
Глобиха кмета на Дупница с 3 хил. лв. заради незаконна автоморга в ромския квартал
- 20 Януари 2021 | 15:26
- 0 коментара
Кметът на Дупница ще трябва да плати 3 хиляди лева глоба заради незаконна автоморга в един от ромските квартали в Дупница. Решението е на Административния съд в Кюстендил, след обжалван от кмета Методи Чимев акт на ...








