
Ревизоро: Държавата е в ступор, митницата не работи и това ще се отрази на бюджета
- 07 Април 2024 | 10:44
- 0 коментара
Митницата винаги е била заложник на безумията, свършени в предходното правителство. Всичко това се прави, за да се пренаредят началници, да направят канали, да се краде, като за последно. Държавата е в ступор, митницата ...














