
Бойко Борисов: Много се радвам на снега, Господ ни чу!
- 06 Февруари 2020 | 12:03
- 0 коментара
"Много се радвам на снега. Като кмет гледах да не падне и снежинка. Не исках да пада сняг, а сега такава радост, да натрупа един метър. Затворили Шипка, а то радост. Такава радост не е била никога".
Така премиерът Бой...








