
Борисов: Притеснявам се без охрана, използвам кола на групата, където ме остави шофьорът-там влизам
- 22 Май 2026 | 10:24
- 6 коментара
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов обяви пред журналисти, че се притеснява, откакто е останал без охрана.
"Дори Бойко Рашков беше вътрешен министър, не си позволи да свали охраната, когато ме арестуваха бях охранявано ли...








