Борисов: Притеснявам се без охрана, използвам кола на групата, където ме остави шофьорът-там влизам

22 Май 2026 | 10:24
6 коментара
Политика
България
Борисов: Притеснявам се без охрана, използвам кола на групата, където ме остави шофьорът-там влизам

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов обяви пред журналисти, че се притеснява, откакто е останал без охрана.


"Дори Бойко Рашков беше вътрешен министър, не си позволи да свали охраната, когато ме арестуваха бях охранявано лице, а сега за една нощ решиха, че няма никаква заплаха", каза Борисов.

 

"Питате ме дали се притеснявам - да, притеснявам се, сега използвам една кола на групата", каза той.


Борисов отговори отрицателно на въпроса дали използва частна охрана. Той бе запитан дали влиза от задния вход на Народното събрание. "Където ме остави шофьорът - там влизам", каза Борисов.

Припомняме, че на 13 май стана ясно, че охраната на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов е свалена от НСО.

"Радвам се, че в българските служби вече няма данни за вътрешни и външни заплахи срещу мен. Радвам се, че от днес съм сигурен и свободен български гражданин”, написа тогава Борисов във Facebook.

Добавени коментари

Ричи публикува:
24 Май 2026 | 22:57
Да звъне на Певски От БАБЯК ще Изпратат
Нали си бабаит?! публикува:
23 Май 2026 | 10:48
От какво се страхуваш бе, тъпунгер? Нали беше много честен, добър "народен човек", който само добро правеше? Прати някъде Чакъра, който сега го няма. От какво се страхуваш? Даже и обличаше със сака работниците по магистралите....
Нали си бабаит?! публикува:
23 Май 2026 | 10:48
От какво се страхуваш бе, тъпунгер? Нали беше много честен, добър "народен човек", който само добро правеше? Прати някъде Чакъра, който сега го няма. От какво се страхуваш? Даже и обличаше със сака работниците по магистралите....
Коко публикува:
22 Май 2026 | 22:38
Ай горкия ..... !
777 публикува:
22 Май 2026 | 15:46
Дано по скоро те навести Йоца Амстердама-обещал е..
:) публикува:
22 Май 2026 | 11:14
Малко ли бизнеси сасипа малко ли опропасти държавата малко ли краде ти и твоите хора бе боклук. Ходи са при народа да видим колко ти се радва

Добавете Вашия коментар

TOP