
Вътрешните отделения на болниците в Благоевградско в готовност да приемат пациенти с коронавирус
- 10 Юли 2020 | 10:08
- 0 коментара
Областният управител на Благоевград Бисер Михайлов свика вчера следобед спешно заседание на Областния оперативен щаб за борба с коронавируса.
По време на заседанието беше констатирано, че всички вътрешни отделения в б...






