
Д-р Румен Кондев: 190 болни с Ковид-19 са преминали за месец през вътрешно отделение
- 16 Декември 2020 | 07:38
- 3 коментара
190 болни от коронавирус са преминали през вътрешно отделение на МБАЛ – Благоевград само през месец ноември. Добрата новина е, че болшинството пациенти са излекувани, а единици са загубили битката с коварното ...






