
Община Благоевград продължава да предоставя дървесина за огрев на хора в нужда
- 26 Декември 2022 | 12:01
- 0 коментара
В навечерието на Коледа Община Благоевград предостави дървесина за огрев на още жители от уязвими групи.
Сред тях е и жена, чието дете е със 100 % ТЕЛК.
Дървеният материал е придобит вследствие на почистването на корит...














