
Двама мъже са в болница, пребити на улици в Петрич и Гоце Делчев
- 14 Април 2025 | 11:59
- 0 коментара
Двама души са настанени в болници, след като са били бити на улици в Петрич и Гоце Делчев.
Полицейски служители на РУ-Петрич са задържали 39-годишна жена и 19-годишен младеж от гр. Петрич. След възникнали, около 22:10...













