
ОЩЕ ПРЕДИ ДА ПАДНЕ СНЕГЪТ: Студът взе първа жертва в Благоевград
- 11 Ноември 2022 | 17:13
- 0 коментара
Впетък сутрин около 7.30 ч. е подаден сигнал за намерено тяло на мъж на пейка зад аптеката, намираща се между поликлиниката и частната болница в Благоевград. Починалият е идентифициран като 54-годишният бездомник&nb...















