
Община Белица помага на домакинствата да се отърват от стара техника
- 22 Май 2022 | 15:47
- 1 коментара
Община Белица организира акция за събиране на излязло от употреба електрическо и електронно оборудване, съгласно подписан договор с „ЕКОБУЛТЕХ“ АД.
Тя ще се проведе на 7 юни от 13:00 часа в центъра на град...







