
Бивш шеф на реанимацията в благоевградската болница е санкциониран за отрязано дърво
- 04 Май 2020 | 10:56
- 0 коментара
Бившият шеф на реанимацията в благоевградската болница д-р Борислав Балдин, който вече е пенсионер, е санкциониран за отрязано дърво. Това стана след проверка на специалисти от Общинска администрация по подаден сигнал от...






