
Ловците в Благоевград бият тревога! Отровно месо откриха авджии в мeстността Беланица над благоевградското село Хърсово
- 13 Февруари 2021 | 08:51
- 0 коментара
Отровено месо са открили ловци в местността Беланица в землището на благоевградското село Хърсово. Тревожната новина съобщи председателят на ЛРД „Сокол 1911“ Иван Василев. Авджиите получили сигнал, че преди п...






