
Абсурд: Хора със симптоми, а тестовете им излизат отрицателни
- 02 Ноември 2021 | 11:46
- 0 коментара
Всички изследвания, които вчера назначих на хора със симптоми, излязоха отрицателни на тестовете, аз не разбирам как се случва. Подобна информация - за много отрицателни проби на хора със симптоми, имал и от свои колеги....







