
Ковид-19 се завръща в Дупница, отделенията в двете болници са пълни
- 28 Април 2023 | 08:04
- 0 коментара
Ковид-19 се завръща в Дупница, инфекциозните отделения в двете болници са пълни с пациенти, заразени с вируса на К-19. Има пациенти, поставени на кислородно дишане. Инфекциозното отделение в общинската болница разполага ...






