
Бивш полицейски шеф в Благоевград стана оръжеен инспектор
- 25 Март 2022 | 10:34
- 5 коментара
Бивш шеф на "Охранителна полиция" - Благоевград премина на работа в кюстендилската дирекция на МВР.
Уволненият преди месеци и пратен понижен в Банско - Антон Доклев, вече е инспектор в КОС и отговаря за оръжието и и о...









