
Ексшефът на хирургия в санданската болница д-р Г. Алексиев се мести в онкоболницата в Благоевград
- 19 Август 2019 | 10:36
- 0 коментара
Напусналият санданската болница след серия скандали и протести шеф на хирургия д-р Георги Алексиев изненадващо, след близо половин година работа напусна и Пета градска болница в София. Д-р Георги Алексиев ще започне рабо...






