
В Разлог посрещнаха шампионите по олимпийско таекундо-до от "Чо Елит"
- 05 Юни 2022 | 14:54
- 1 коментара
Временно изпълняващ длъжността кмет на Oбщина Разлог- инж. Гърменов посрещна над 20 медалисти от таекуон-до клуб „Чо Елит“ в конферентната зала на Общината.
Шампионите пристигнаха с над 45 медала, спечелен...









