
Програма за развитие оздравява Благоевград
- 25 Ноември 2020 | 15:28
- 0 коментара
Програма за развитие на Благоевград представиха председателят на ОбС – Андон Тодоров, и колегите му Кирил Илиев, Исмет Узунов, Павлин Янкулски и Георги Корчев.
Според съветниците и председателят има дългогодишни...






