
СКАНДАЛНО! Строената с труда на благоевградчани хижа „Македония” одържавена зад гърба на Туристическо дружество „Айгидик“
- 06 Януари 2017 | 18:29
- 0 коментара
Хижа „Македония“ стана държавна собственост зад гърба на благоевградското Туристическо дружество „Айгидик“, което я стопанисва, съобщи председателят на УС на сдружението Иван Големеев. По думите м...






