
Разлог отбеляза 151 години от Обесването на Апостола на Свободата - Васил Левски
- 18 Февруари 2024 | 23:48
- 13 коментара
Днес стотици жители и гости на град Разлог се преклониха пред паметника на Левски, който застана преди 151 години пред черното бесилото, в името на Отечеството.
В началото на събитието д-р Христина Манова, директор на...

















