
Ген. Мутафчийски към лекарите в Банско: Не съм обвинил абсолютно никого
- 02 Април 2020 | 10:21
- 5 коментара
„Не съм обвинил абсолютно никого“, каза генерал Мутафчийски за лекарите във Банско, които днес поискаха лично извинение от него.
Вчера стана ясно, че има 50 случая в курортния град, които не са били д...






