
Заради КОВИД пандемията: Наематели или ползватели на общински нежилищни имоти в Банско няма да плащат такси
- 29 Януари 2021 | 17:30
- 5 коментара
По предложение на кмета Иван Кадев, наем няма да плащат тези, които поради въведените ограничения в епидемичната обстановка със заповед на министъра на здравеопазването са преустановили своята дейност.
Платените наеми...






